Psie przedszkole… i nie tylko!

Obecnie wychowanie psa to nie taka łatwa sprawa, a na rynku co i rusz powstają nowe salony piękności dla psów, nowe ośrodki szkoleniowe, hotele dla psów, a nawet przedszkola i szkoły. Słyszałeś już może o szkole dla psów Azorres? Jeśli nie to koniecznie przeczytaj ten artykuł, a na pewno dowiedz się wiele ciekawych rzeczy!

Szkołę Azorres założyła instruktorka szkolenia psów, behawiorystka zwierzęca, terapeutka zachowań psów i kotów, ewaluatorka psów agresywnych [zgodnie z wytycznymi Krajowego standardu kompetencji zawodowych Treser psów (516405)], specjalistka od relacji człowiek-pies, edukatorka z udziałem zwierząt - Animal Assisted Education (AAE), wykładowczyni i trenerka w zakresie osobistych kompetencji interpersonalnych oraz coach rozwoju osobistego od 1999 roku, Szefowa Szkoły dla Psów Azorres – Joanna Hetmańska. Założycielka szkoły dla psów Azorres brała udział w wielu kursach oraz szkoleniach, o których możecie przeczytać na stronie szkoły:  http://www.azorres.pl.

Szkoła Azorres prowadzi zapisy do psiego przedszkola (dla szczeniąt do 16 tygodnia życia), na kurs Pies Domowy (do psów po 4 miesiącu życia),  na kurs Pies Warszawiak (dla psów po 7 miesiącu życia), na kurs Super Pies (dla dorosłych psów) oraz prowadzone są także lekcje indywidualne dla poszczególnych zwierzaków.

Szkoła zapewnia skuteczne szkolenie psa, a metody, których używa gwarantują sprawne i skuteczne nauczenie psa najważniejszych komend i umiejętności potrzebnych do życia z psem bez stresu. Oprócz tego trenerzy w szkole dla psów Azorres pomagają budować lub umocnić właściwą relację między opiekunem i psem potrzebną do harmonijnego życia pod jednym dachem. Niesamowicie ważne jest także, aby pies współpracował z każdym domownikiem, także z dziećmi, dla bezpieczeństwa i komfortu, dlatego na szkolenia są zapraszane całe rodziny wraz z dziećmi Plusem tej szkoły są także małe grupy szkoleniowe, w których jest od 4 do 6 psów, co pozwala instruktorowi monitorować postępy na bieżąco. Dodatkowo każdy pies ma możliwość indywidualnej pracy z instruktorem. Instruktorzy stawiają psom konkretne, szczegółowe wymagania i określają zasady, a za ich przestrzeganie pies otrzymuje nagrody, co mu się opłaca, a więc powtarza nagrodzone czynności, aż stają się jego nawykiem. Oprócz tego istnieje bezpłatna kontynuacja ćwiczeń z psem po zakończeniu kursu szkolenia psów w Warszawie, a każdy absolwent może przyjść na polankę w trakcie dowolnych zajęć i poćwiczyć z własnym psem razem z aktualnie pracującą grupą.

Zobacz także

5 podstawowych akcesoriów do pielęgnacji psa

Jak dobrać odpowiednią smycz dla psa?

Akcesoria potrzebne przy szkoleniu psa

Zabawki dla psa seniora

Zabawki dla szczeniąt